אודות

מה קורה כאשר מטפלת בהבעה ויצירה, מטפלת רגשית ומומחית בביבליותרפיה נפגשות? לב אחד גדול נוצר…

חני הרציג, מטפלת בהבעה ויצירה , וחני גוטסמן,  מטפלת רגשית  מנוסה  וכותבת סיפורים רגשיים  ומומחית בביבליותרפיה, חברו יחדיו לפני כשנתיים  ויצרו את "ליבילי", כחלק מתוכנית רגשית פורצת דרך לפתרון קשיים רגשיים אצל ילדים בגילאי 3-10, בכלים פשוטים שמניבים תוצאות מרחיקות לכת.  בובה נעימה, רכה ומכילה המלווה את הילדים בקשיי הסתגלות , דימוי עצמי ושפה רגשית.
ליבילי משרה נועם, בטחון ואהבה להם זכאים כל ילד וילדה. היא נולדה מתוך צורך אמיתי ואותנטי בקליניקה של הרציג, אשר טיפלה בילדים רבים וחשה שחסרה לילדים, להורים ולאנשי חינוך דמות אתה יוכלו הילדים להזדהות, בובה עם ערכים ותוכן אמיתי, רגשי חינוכי מבוקר.

חני הרציג: "זיהיתי את חיבור הטבעי של הילדים לבובה וכך נוצרה ליבילי. כמענה רגשי דרך בובה"
ליבילי, בובה שובת לב, עם עיניים מלאות הבעה, פונה לילדים בשפתם, "שפת הלב" הלא היא שפת הרגשות , מקשיבה ועוזרת להם לבטא את רגשותיהם ולמצוא פתרונות למצבים שונים.

החזון שלנו


בובת ליבילי הנראית כילדה, עוזרת להוציא את הטיפול הרגשי מהקליניקה ולהביא אותו בקלות לכל אם וגננת.
בעזרת ערכת ליבילי יכולה כל אמא לטפל בפשטות בקונפליקטים ובקשיים המוכרים בכל בית: מריבות וקנאת אחים, דימוי עצמי נמוך, חוסר שקט, הפרעות קשב וריכוז, ביישנות והסתגרות, אימפולסיביות ועוד.
בובת ליבילי הנראית כילדה, מותאמת לצרכים הרגשיים- קוגנטיביים של הילד, מגיעה בערכה מונגשת הכוללת גם דיסק מוזיקלי, ספר מרהיב והפעלות פשוטות, באמצעותם ניתן להגיע בקלות לעולמם הפנימי של הילדים.

 

הבובה שמדברת את שפת הלב

ליבילי יוצרת חיבור טבעי ומידי עם הילדים, דרכה הם חושפים רגשות וקשיים, מקשיבים לסיפורים ולשירים, ועוברים תהליך רגשי משמעותי. עבורם היא השביל לשמחה, כוח ושיח רגשי פתוח.

במקביל לבובה, פותחה שיטת ליבילי אשר משמשת לטיפול  רגשי בילדים ואימהות. הבובה, הסיפורים והשירים, מספקים להורים  כלים לפתח שיח רגשי גלוי לב עם הילדים, לעזור להם בתהליך של עיבוד הרגשות וללמוד ביחד איך לשוחח ולפתור בעיות.

אנחנו מזמינות אתכם- אמהות, גננות וילדים לגלות עם ליבילי הבובה את "שפת הלב"  , ולהצטרף למאות ילדים , הורים ומחנכים בארץ, אשר מצאו את הדרך לשיח רגשי פתוח, להתמודדות בריאה עם קשיי החיים ולתמיכה בילדיהם על מנת לסייע להם לבטא את עצמם ולפתח דימוי עצמי חיובי.